Zprávy ze světa karavanů

Nenechte si ujít novinky které by se Vám mohli hodit na cesty

Výstava FOR CARAVAN – na výstavu našim karavanem

Výstava FOR CARAVAN – na výstavu našim karavanem

Buďte součástí 7. ročníku jediné specializované výstavy obytných automobilů, karavanů a doplňků v Čechách! Třídenní výstava FOR CARAVAN proběhne od 15. do 17. dubna a to v areálu PVA EXPO PRAHA. Během těchto dnů budete moct shlédnout prezentace všech českých značek a rozšířit si obzory v oblasti karavaningu.

Veletrh FOR CARAVAN proběhne samostatně, bez souběžně probíhajících výstav. Díky této novince organizátoři akce dostali možnost uspořádat veletrh ve dvou menších výstavních halách, které vystavovatelům i návštěvníkům nabízí modernější a pohodlnější zázemí.

V době konání veletrhu vyroste v sousedství vystavovatelského areálu karavanové městečko, jehož využití bude pro všechny návštěvníky akce zdarma. Stačí nasednout do svého obytného automobilu nebo karavanu a můžete pohodlně v bezprostřední blízkosti areálu přenocovat. K dispozici bude WC a pitná voda.

Aktuální informace o veletrhu najdete na www.camping-cars-caravans.cz.

A my vám můžeme již tradičně zapůjčit karavany dle vašeho výběru jak pro celou rodinu, tak i pro 2 osoby. Více informací se dozvíte na www.karavanyslovacko.cz.