Minikaravan – mini karavany

Půjčovna karavanů / Naše karavany - Vaše pohodová dovolená

Minikaravan nebo mini karavan?

Obojí je správně, jen se více používá mini karavan. Asi je každému jasné, co se pod označením mini karavan myslí. Ale je mini karavan opravdu tak mini? Například mini karavan IGLOO, který nabízíme v půjčovně, sice vypadá že je mini, ale nabízí maxi.

IMG_20180912_144242

Minikaravany české výroby

Jde o mini karavan české výroby a podle nás je rozhodně srovnatelně o něco výš, než ostatní mini karavany v této cenové relaci. Projeli jsme celou řadu výstav, veletrhů a dílen výrobců, abychom měli s čím srovnávat. Pro Vás, naše zákazníky, chceme to nejlepší z pohledu komfortu, užitných vlastností a ceny a pro nás, jakožto majitele a pronajímatele, chceme kvalitní materiály, zpracování a variabilitu. To všechno tyto mini karavany beze zbytku splňují.

 

Mini karavany z bazaru

Dost často lidé hledají minikaravany z bazaru. Lákavá cenovka a vidina úspory, často přehlasuje zdraví rozum i základní znalosti počtů. Nebudeme zacházet do podrobností, ale je to podobné jako s nákupem ojetého vozu, pokud nemáte servisní knížku, faktury k opravám, popřípadě znalého automechanika na prohlídku auta, nákup je více než hazard.

 

Mini karavan Kondor

V Česku vyrábí minikaravany dvě firmy, jedna dělá námi nabízený minikaravan IGLOO a druhá vyrábí minikaravany pod názvem KONDOR. Pro srovnání doporučujeme prohlédnout si oba a pak se na základě osobního dojmu rozhodnout. My se rozhodli na základě dlouholetých zkušeností.

Prodám mini karavan / minikaravan prodej

Pokud by jste si chtěli mini karavan nejen pronajmout, ale rovnou koupit, máte možnost. Pokud jezdíte na dovolenou s karavanem každoročně, určitě se to vyplatí. Kontaktujte nás, dáme Vám doporučení dle toho o co budete mít zájem, popřípadě se k nám můžete zastavit a minikaravany Vám předvedeme.

 

Půjčovna minikaravanů

Jestli je v Česku specializovaná půjčovna na mini karavany, tak o tom nevíme, ale v každé dobré půjčovně, máte na výběr od mini karavanů po rodinné karavany.

Další informace o mini karavanu v naší půjčovně na stránce – Mini karavan IGLOO.

A to je asi vše, snad jste našli nějaké užitečné informace, odpovědi na Vaše otázky a pokud ne, neváhejte nám zavolat, nejen s mini karavany máme zkušenosti a rádi se o ně podělíme.