Karavany Slovácko

Půjčovna karavanů / Naše karavany - Vaše pohodová dovolená

Naše firma Karavany Slovácko vznikla za účelem půjčování obytných přívěsů s co možná největší výbavou, která Vám zpříjemní cestování a dovolenou. Půjčovna karavanů Karavany Slovácko je zaměřena na zákazníky, kteří mají rádi cestování, a přitom pohodlí, na jaké jsou zvyklí z domova. Cestování karavanem je dobrodružstvím nejen pro dospělé, ale také pro děti. Pokud během dovolené nechcete zůstat jen na jednom místě, potom je obytný přívěs vaší ideální volbou. Stejně tak je vhodný pro ty, kteří sice rádi zůstávají na jednom místě, ale s oblibou podnikají výlety do okolí.

Těm, kteří dovolenou s obytným přívěsem již zažili, není třeba výhody karavanu představovat. Vy, kteří jste ještě neměli odvahu tento způsob rekreace vyzkoušet, ho srdečně doporučujeme. Navštivte naši půjčovnu, prohlédněte si karavany jež pronajímáme, a uvidíte, že příště už nebudete chtít jinak. Zjistíte, že dovolená s karavanem Vám otevře další dimenzi cestování, dovolené a zážitků. Časově budete zcela nezávislí a to při zachování vysokého komfortu ubytování.

Během cesty nebudete nuceni vyhledávat hotely,  sociální zařízení nebo místo, kde se pohodlně najíst.

Na našich stránkách se Vám pokusíme informacemi i fotografiemi přiblížit obytné přívěsy, jež pronajímáme a které si můžete pohodlně rezervovat přes formulář. Kromě informací o pronájmu karavanů zde najdete rady a tipy, které by se mohly (před) cestou hodit.

Jak z názvu vyplývá, firma sídlí v oblasti zvané Slovácko – konkrétně v Uherském Hradišti. Tento region je charakteristický pěstováním kvalitního vína, výbornou slivovicí a spoustou významných kulturních památek. Až sem pojedete, nenechte si ujít poutní místo Velehrad, hrad Buchlov nebo některou z významných společenských akcí, filmovou školu, nebo slavnosti vína. Srdečně Vás zveme jak do naší půjčovny, tak k toulkám tímto krásným krajem, třeba v sedle kola, projížďkou lodí po Baťově kanále anebo rovnou naším karavanem.

Přejeme Vám hodně zážitků a spoustu šťastných kilometrů na cestách za dobrodružstvím.