Zprávy ze světa karavanů

Nenechte si ujít novinky které by se Vám mohli hodit na cesty

Dovolená s právní ochranou

Dovolená s právní ochranou

Dobrý den přátelé, cestovatelé. V tomto článku bych Vám chtěl nastínit rozdíly mezi půjčovnami,  které na první pohled nejsou patrné.

Všichni se předhánějí v cenových nabídkách, slevách a jak mají vše dokonale pojištěné. Na každém z nás záleží co preferujeme. Jestli chceme mít během dovolené klid a pohodu a za sebou silnou a profesionální pojišťovnu s veškerým servisem nebo podstoupit určité riziko a mít levnější pronájem ( a taky slabší pojištění ). V případě že nedojde k žádné pojistné a právní události, je téměř  jedno u které půjčovny jste si půjčili obytný vůz (obytný přívěs). Ale ruku na srdce, komu z Vás se během dovolené nic nepřihodilo ( škrábanec, promáčklina, krádež, pokuta ).

Ptejte se v půjčovně před zapůjčením na povinné, havarijní, právní pojištění, tlumočnické služby on–line atd.

Naše půjčovna KARAVANY SLOVÁCKO – PETR NĚMEČEK jako jedna z mála uzavřela smlouvu o pojištění se světově uznávanou pojišťovnou DAS a.s. (špička v oblasti řešení nehod, pokut, tlumočení a právního servisu). Velkou výhodou je tlumočení on-line v případě nehod, pokut ( 24hodin / 7 dní ), to samé platí pro právní a tlumočnické služby ( až do výše 1 mil. Kč ). Zaplatí za Vás i kauci v nemalé výši během chvilky – tu samozřejmě bude vyžadovat nazpět po Vás, ale kdo si vozí větší hotovost?

Nejede se na dovolenou klidněji s takovým servisem a vědomím, že za Vámi někdo silný a spolehlivý stojí? Proto vybírejte půjčovny nejen podle ceny, ale taky podle toho jaký servis jsou Vám schopny zajistit na cestě v případě nepředvídaných událostí v průběhu dovolené.

Spoustu kilometrů bez nehod, hodně nezapomenutelných zážitků a spoustu sluníčka na Vaší dovolené Vám přejí

KARAVANY SLOVÁCKO – PETR NĚMEČEK