Zprávy ze světa karavanů

Nenechte si ujít novinky které by se Vám mohli hodit na cesty

Cestování s karavanem – nezávislost, flexibilita a pohodlí

Cestování s karavanem – nezávislost, flexibilita a pohodlí

Už vás neláká trávení dovolené v hotelu či bungalovu? Zatoužili jste po zdravé dávce dobrodružství a svobody? Nechcete se vázat na jedno místo a vydávat vysoké finanční částky za ubytování? Ušetřete si stres se sháněním a plánováním dovolené, nenechte se omezovat a vyrazte na cesty zcela podle svých představ. S karavanem stačí naložit potřebné věci a vydat se tam, kam chcete. A pokud si zvoleného místa dostatečně užijete, nic vám nebrání v tom, abyste se za zábavou a přírodními krásami přesunuli někam jinam. Přitom budete mít po ruce všechny potřebné věci, budete si moci sami uvařit a vyspat se v pohodlné posteli a užívat si komfort, na jaký jste zvyklí. Karavan si nemusíte kupovat, rozumnou volbou je jeho zapůjčení za přijatelnou cenu. Půjčovna karavanů vám dokáže nabídnout takový karavan, který bude plně odpovídat vašim potřebám.

Jaké výhody nabízí cestování s karavanem

Karavan pro vás může být pojízdným domem, který vám umožní splnit sen o cestování dle vlastní volby jak po České republice, tak v zahraničí. Cestování s vlastním i půjčeným karavanem má nečekanou řadu výhod:

  • neobvyklé zážitky, dobrodružství
  • volnost pohybu
  • romantika, blízkost přírody
  • ideální volba pro rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky
  • pohodlí, vysoký komfort jak při cestování, tak při pobytu a za jakéhokoli počasí
  • spací a odpočinkový prostor, kuchyňka, sprcha a WC kdekoli a v čase podle vlastní volby

Využijte služeb naší půjčovny karavanů „Karavany Slovácko“ a pronajměte si obytný přívěs za příznivé ceny.

Karavany k pronájmu zajistí vysoký komfort

Pokud si budete chtít pořídit vlastní karavan, musíte počítat nejen s pořizovacími náklady, ale také s údržbou a parkováním. Proto si mnoho zájemců o tento úžasný a kreativní způsob cestování karavan nebo obytný přívěs raději zapůjčí. Nemusíte se obávat, že vozidlo z naší půjčovny nebude poskytovat takové pohodlí, jako vlastní zařízení. Naše karavany odpovídají požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Standardem je pohodlné spaní, kuchyňka s lednicí, sprchový kout a chemická toaleta. K vybavení patří vlastní zdroj energie a nádrž s vodou, proto není nutné parkovat v kempu.

Jízda s karavanem není náročná

Máte pochyby, zda řízení karavanu zvládnete? Není potřeba mít strach, cestování s karavanem nebo obytným přívěsem není náročné a nemusíte mít ani zvláštní oprávnění, bude vám stačit řidičský průkaz skupiny B a můžete cestovat po celé Evropě. Při vypůjčení karavanu vám vše vysvětlíme, seznámíme vás s vybavením a zařízením a také se domluvíme na postupu v případě problémů. Samozřejmostí je i havarijní pojištění.

Tak co, kam vyrazíte?