Zprávy ze světa karavanů

Nenechte si ujít novinky které by se Vám mohli hodit na cesty

46. Slovenský národní sraz karavanistů

46. Slovenský národní sraz karavanistů

Caravan Club Bratislava zve všechny příznivce karavaninku na Velikonoce od 3. do 6. dubna do srdce Žitného ostrova do Thermalparku Dunajská Streda GPS 47° 59′ 02″ N, 017° 36′ 30″ E). Na účastníky čeká bez ohledu na počasí kryté wellness centrum, saunový svět, mořské koupele, masáže, interiérové a exteriérové bazény s mineralizovanou léčivou a termalní vodou.

Okolí nabízí příjemné prostředí pro procházky i cyklotrasu k vodnímu dílu Gabčíkovo. Na srazu bude možné zakoupit doplňky od firmy TURCAN – AUTO, probíhat bude také bleší trh s karavanovými potřebami. Na programu bude rovněž ukázka z výcviku psů, zábavné odpoledne pro děti, tombola, večerní party s hudbou či ochutnávka vín a sýrů. Možný je i let balonem.

Cena 25 EUR za noc a posádku (2 dospělí, 2 děti do 14ti let, auto + obytný přívěs nebo obytný vůz, elektrická přípojka – odběr do 5A), každá další osoba 6 EUR/noc. do 3 let zdarma, pes 1 EUR/noc, organizační poplatek 7 EUR/posádka/pobyt. V ceně je zahrnutý celodenní vstup do všech bazénů a připojení k wi-fi. Přihlašky najdete na http://karavanklubbratislava.blogspotsg. Uzávěrka je 29. března.